Wylot z
Przylot do
Data wylotu
Data przylotu
Pasażerowie (maksimum 9 osób)

Infolinia - Kontakt

61 626 20 15

Promocje linii lotniczych do Oslo
Najlepsze oferty do Oslo liniami:
Ryanair od 69 PLN na wszystkie loty
Norwegian od 99 PLN
Polecamy: Warszawa Londyn, Loty do Sztokholmu, Loty Łódź Londyn, Loty Warszawa Dublin, Loty do Malmo, Tanie loty do Helsinek
Loty z Polski do Oslo
Lot z Katowic(KTW) do Oslo(OSL) od 99.00 PLN
Wylot z:
Katowice, Polska PL
Przylot do:
Oslo, Norwegia NO

Lotnisko wylotu:

Katowice-Pyrzowice (KTW)

Lotnisko przylotu:

Oslo Torp (OSL)

Promocja aktualna do: 2017-08-31

Data podróży: od 2017-08-10 do 2018-03-30


Tanie bilety lotnicze z Katowic do Oslo. Promocje lotnicze Oslo. Najtańsze bilety do Oslo z Katowice - Pyrzowice. Lot do Oslo - Norwegia - promocja, najniższe ceny.

Z lotniska Katowice - Pyrzowice węgierskimi liniami lotniczymi Wizzair polecimy do Oslo-Sandefjord Torp. Wyloty w sezonie letnim 2017 w każdy poniedziałek, wtorek, środę, czwartek, piątek, sobotę i niedzielę z Katowic o godz 10:30, przylot do Oslo o godz 12:30. Z norweskiego lotniska Oslo Torp wylecimy do Katowic o godz 13:00, lądowanie w Katowicach o 14:55. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.

Wylot
Czas podróży: 7h 40m / 1 przesiadka
2017-10-06 06:40 Katowice (KTW)
2017-10-06 14:20 Oslo (TRF)
1
LO 3880
2017-10-06 06:40 Katowice (KTW)
2017-10-06 07:35 Warszawa (WAW)
LO
2
W6 1515
2017-10-06 12:25 Warszawa (WAW)
2017-10-06 14:20 Oslo (TRF)
W6
Przylot
Czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio
W6 1216
W6
2017-10-13 14:00 Oslo (TRF)
2017-10-13 16:55 Katowice (KTW)
Oferta 1
Cena: 400 PLN
Wylot
Czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio
W6 1215
W6
2017-10-06 11:30 Katowice (KTW)
2017-10-06 13:30 Oslo (TRF)
Przylot
Czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio
W6 1216
W6
2017-10-13 14:00 Oslo (TRF)
2017-10-13 16:55 Katowice (KTW)
Oferta 2
Cena: 420 PLN
Wylot
Czas podróży: 7h 40m / 1 przesiadka
2017-10-06 06:40 Katowice (KTW)
2017-10-06 14:20 Oslo (TRF)
1
LO 3880
2017-10-06 06:40 Katowice (KTW)
2017-10-06 07:35 Warszawa (WAW)
LO
2
W6 1515
2017-10-06 12:25 Warszawa (WAW)
2017-10-06 14:20 Oslo (TRF)
W6
Przylot
Czas podróży: 4h 40m / 1 przesiadka
2017-10-13 08:00 Oslo (TRF)
2017-10-13 13:40 Katowice (KTW)
1
WF 404
2017-10-13 08:00 Oslo (TRF)
2017-10-13 08:55 Bergen (BGO)
WF
2
W6 1220
2017-10-13 10:25 Bergen (BGO)
2017-10-13 12:40 Katowice (KTW)
W6
Oferta 3
Cena: 1075 PLN
Tanie loty do Oslo
KIERUNEK DATA WYLOTU LINIA LOTNICZA CENA
Loty z Wrocławia do Oslo   od 2017-08-10 do 2018-03-25   Ryanair Wrocław OsloWizzair Wrocław Oslo   39.00
Loty z Gdańska do Oslo   od 2017-08-08 do 2018-04-01   Ryanair Gdańsk Oslo Wizzair Gdańsk Oslo   39.00
Loty z Poznania do Oslo   od 2017-08-05 do 2018-03-30   Ryanair Poznań OsloWizzair Poznań Oslo   46.00
Loty z Katowic do Oslo   od 2017-08-10 do 2018-03-30   Wizzair Katowice Oslo   31.00
Loty z Warszawy do Oslo   od 2017-08-09 do 2018-03-27   Norwegian Warszawa Oslo Wizzair Warszawa Oslo   46.00
Loty z Krakowa do Oslo   od 2017-08-10 do 2018-03-31   Norwegian Kraków OsloRyanair Kraków Oslo   44.00
www.lotydooslo.pl Loty do Oslo